285 km/h

Maximální rychlost

3,9 s

Zrychlení z 0 na 100 km/h

O 34 kg lehčí

Hmotnost

A110 R

Od podvozku až po aerodynamiku byl tento vůz postaven pro závodní tratě a zároveň je legální i na běžných silnicích.

Nové a radikální zážitky

Zhluboka se nadechněte. Chyťte volant. Poslouchejte předení motoru. S modelem A110 R je strmá a klikatá silnice vše, co potřebujete, abyste zažili vzrušení jako nikdy předtím.

Nižší, rychlejší, dynamičtější, s ostrým podvozkem. Nejradikálnější ze všech modelů Alpine.

 

Uhlíková vlákna jsou součástí každého prvku – přední splitter, kapota, prahy, zadní spoiler, difuzor, kryt motoru, speciální disky kol. To vše, abychom nabídli radikálně lehčí model A110. Konkrétně se nám podařilo snížit hmotnost o 34 kg.

Otevřte dveře novým zážitkům

Při práci na interiéru měl náš inženýrský tým hlavní úkol: poskytnout silné emoce, vzrušení ze závodu.

Takže tam jste, připoutáni k monokokové karbonové sedačce Sabelt® Track vybavené 6bodovým bezpečnostním pásem a řídíte závodní vůz. A aby byl zážitek kompletní, interiér je plný tmavého mikrovlákna a dveře se otevírají speciálními textilními poutky.

A110 R Fernando Alonso

Ultra limitovaná edice 32 vyrobených vozů. Všechny odborné znalosti dvojnásobného mistra světa Formule 1® na dosah ruky.

32 kusů symbolizuje 32 vítězství jezdce ve Fomule 1® v průběhu jeho kariéry.

A110 R Fernando Alonso je místem, kde se trať setkává se silnicí. Spojuje naše odborné znalosti F1, know-how legendárního jezdce a preciznost a agilitu Alpine. S touto ultimátní verzí sám Fernando doladil nastavení odpružení, které je chráněno exkluzivním patentem, tak, aby poskytoval stejně intenzivní vzrušení jako na trati. A je toho víc: Fernando Alonso se také podílel na designu exteriéru i interiéru, díky čemuž je tato speciální edice A110 R elegantní, jedinečný a radikální sportovní vůz.