300 k / 221 kW

Výkon

4,2 s

Zrychlení z 0 na 100 km/h

7stup. dvouspojková

Převodovka

250 km/h

Maximální rychlost

340 Nm

Maximální točivý moment od 2 400 do 6 000 ot. za min.

GRAND TOURING OD ALPINE

A110 GT je dokonalým spojením elegance a výkonu. Grand Touring, který slibuje vzrušující jízdu s vytříbeným komfortem.

Design: Vzrušující elegance

A110 GT vyniká svým ikonickým designem vylepšeným o designové prvky na míru a doplňky, které mu dodávají nezaměnitelného ducha Grand Touring.
 

 

Ikonický design

Design A110 GT se inspiroval dědictvím berlinette, aby evokoval eleganci a sportovnost. Jeho tenká linie kreslená jediným rysem mu dodává ikonické kouzlo.

Výrazný podpis

A110, inspirovaný klasickými modely šedesátých a sedmdesátých let, je okamžitě rozpoznatelný díky svému výraznému designu čtyř světlometů, nyní s technologií full LED jako standard.

Duch GT

Duch A110 GT se vyznačuje prostřednictvím barvy šedá Thunder, třmenů v modré Alpine a znaku GT na zadní části a po stranách vozu.
 

Interiér: Francouzská vytříbenost

Opravdový klenot, interiér A110 GT je ztělesněním ducha GT od Alpine. Materiály a doplňky zdůrazňují jeho eleganci a pohodlí pro jedinečný jízdní zážitek.

 

Rafinovaná atmosféra

V atmosféře vozu A110 GT se mísí elegance a pohodlí, komfortní sedadla nastavitelná v 6 směrech jsou k dispozici v černé nebo hnědé kůži. Uvnitř kabiny naleznete kůži, světlý karbon a hliník.

Funkční konektivita

Sedmipalcový dotykový displej modelu nabízí širokou škálu multimediálních funkcí, včetně protokolů Android Auto a Apple CarPlay, navigace, replikace smartphonů a dalších funkcí.

Audiosystém Focal

Volitelný audiosystém Focal se 4 reproduktory obsahuje patentovanou technologii lněné ozvučnice, která pomáhá udržet hmotnost vozu na minimu a zároveň poskytuje svěží a bohatý zvuk. Milovníci kvalitního audia mohou dále zvolit vyšší verzi Focal Premium. 
 

Řízení: Únik z reality

Výkonný a pohodlný na řízení, A110 GT je příslibem senzačních úniků ze všednosti. Agilní a flexibilní, zve k zážitku a potěšení z jízdy s Alpine na každé silnici: ve městě, na horách nebo na dlouhých cestách.
 

Výkon a komfort

A110 GT těží ze silného motoru 300 k sdíleného s A110 S a optimálního jízdního komfortu. Flexibilita podvozku Alpine je ideální pro každodenní jízdu a delší výlety.

Odpružení a brzdy

Díky svému systému dvojitého zavěšení A110 GT kombinuje hbitost a pohodlí, a to i na méně kvalitních površích. Brzdy Brembo slibují optimální výdrž a brzdný výkon, a to jak ve městě, na horských silnicích, tak na okruhu.

Jízdní režimy

Řidič si může vybrat mezi třemi jízdními režimy: Normální, Sport nebo Track. A110 GT přizpůsobí své chování tak, aby poskytoval pohodlnější nebo sportovnější jízdu.
 

Inovativní pojetí: Z tratě na silnici

A110 GT je odrazem závodních zkušeností Alpine. Těží z koncepce a technologií, které jsou obvykle vyhrazeny pro soutěžní závody. Slibuje prémiové zacházení a hbitost.

 

Podvozek a karoserie

A110 GT má hliníkový podvozek vyvinutý přímo pro A110. Karoserie a její spodní část jsou také vyrobeny z hliníku a jsou nýtovány a svařovány tak, aby byla zajištěna konstrukční tuhost a rovnováha.

Touha po lehkosti

S hmotností pouhých 1 119-1 140 kg nabízí A110 GT pozoruhodný poměr výkonu a hmotnosti. Její touha po lehkosti je evidentní ve všech směrech. Výběr hliníku pro odpružení a karoserii nebo výběr sedadel a kol tuto filozofii ztělesňuje.
 

Aerodynamika

A110 GT je osazen integrálním plochým dnem a pravým difuzorem umístěným pod nárazníkem. Poskytují pozoruhodnou aerodynamickou účinnost a stabilitu.
 

Konektivita

A110 GT skrze 7“ dotykový displej nabízí celou škálu multimediálních funkcí, od zrcadlení chytrého telefonu a navigace až po zábavu na cestě. Řidiči si také mohou prohlížet výkonnostní jízdní data během po jízdě na trati.


Kromě zobrazování údajů o výkonu jízdy umožňuje Alpine Telemetrics řidiči přístup k technickým informacím v reálném čase, jako je výkon a točivý moment, přeplňovací tlak turbodmychadla a teploty motorů a pneumatik.
 

Audiosystém Focal

Volitelný audiosystém Focal se 4 reproduktory obsahuje patentovanou technologii lněné ozvučnice, která pomáhá udržet hmotnost vozu na minimu a zároveň poskytuje svěží a bohatý zvuk. Milovníci kvalitního audia mohou dále zvolit vyšší verzi Focal Premium. 

Dotykový displej

Sedmipalcový dotykový displej s vysokým rozlišením nabízí řadu multimediálních funkcí, včetně replikace smartphonů Android a iOS a integrované navigace.
 

Technické údaje

 • Výkon
  300 k (221 kW)
 • Zrychlení z 0 na 100 km/h
  4,2 s
 • Maximální rychlost
  250 km/h
 • Maximální točivý moment
  340 Nm
 • Pohotovostní hmostnot
  1 119 - 1 140 kg
 • Převodovka
  7stupňová dvouspojková automatická převodovka